Fewo-Barbara-Rust - Руст
48.26226, 7.729428Загальний опис
Апартаменти Fewo-Barbara-Руст розташовані в межах 20-хвилинної прогулянки від Європа-парку і мають Wi-Fi як для бізнесу, так і для відпочинку. Гості мають можливість зробити своє перебування в апартаментах більш захоплюючим, взявши участь в їзді на велосипеді.
Розташування
Arthur знаходиться всього лише за 10 хвилин пішої прогулянки, а аеропорт Карлсруе / Баден-Баден - за 85 км від апартаментів. Blue Fire Megacoaster також знаходиться у межах пішої доступності від помешкання.
Номери
В Апартаменти Fewo-Barbara-Rust є балкон з диваном і сучасні зручності, такі як телевізор з плоским екраном і супутниковими телеканалами, Wi-Fi. Апартаменти пропонують гостям фен і рушники. Крім того, ви знайдете окремий туалет, душ і умивальник.
Харчування
У числі зручностей кухні для самостійного приготування їжі - електрочайник, холодильник і тостер кавоварку.
Номери та Доступність
-
Площа номеру:
48 м²
-
Тип ліжка:2 Односпальні ліжка
-
Кавомашина
-
Опалення
-
Площа номеру:
89 м²
-
Тип ліжка:1 Ліжко King-size
-
Душ
-
Кавомашина
-
Площа номеру:
89 м²
-
Тип ліжка:1 Ліжко King-size
-
Душ
-
Кавомашина
Основна інформація про Fewo-Barbara-Rust
| 💵 Найнижча ціна за номер | 6107 UAH |
| 📏 Відстань до центру | 700 м |
| ✈️ Відстань до аеропорту | 82.1 км |
| 🧳 Найближчий аеропорт | Карлсруе / Баден-Баден Аеропорт, FKB |
Розташування
- Визначні місця
- Поруч
- Ресторани
- Готелі поблизу
Відгуки про Fewo-Barbara-Rust
-
missingНаписав(-ла) відгук 05 вер
Нам достались просторные апартаменты на втором этаже. Все как заявлено - 1 спальня двуспальная кровать, 2 спальня - двуспальная кровать+двуярусная. Плюс к этому просторная гостинная с огромным ТВ (но нет русских каналов), столовая и кухня. Ванна и туалет раздельные, что было удобно для компании. Порадовало наличие кофемашины на кухне. а так же необходимых кофе, чая и даже сахара! Хозяйка очень приветливая и доброжелательная! Все объяснила, рассказала. Ответила на все вопросы. Мы уже были в Русте, останавливались в др апартаментах. О них я писала негативный отзыв именно из-за хозяйки и выписки, поэтому есть с чем сравнить)